Beschrijving
Melkchocolade met kenmerkende Indiaase Chai kruiden van Chocolate Tree. 60% cacao.
Daarbij zijn de chai theekruiden, gebruikt voor de kruidige Indiase thee, toegevoegd: Kaneel, kardemom, koriander, gember, zwarte peper, nootmuskaat & kruidnagel.
Gemaakt met cacao uit Marañon, Peru.
Ingrediënten: cacaobonen, biologische rietsuiker, biologische melkpoeder, cacaoboter, biologische chai kruiden.
Allergienotitie van de maker: in onze fabriek worden noten gebruikt.
kellysiebers –
Deze chocola is echt fantastisch! Heel zacht en intens tegelijk.
Zacht doordat het melkchocolade is, door de structuur en door de chai kruiden (niet gespecificeerd welke kruiden dit zijn, maar is altijd kaneel-en kruidnagelachtig).
Intens, omdat het 60% cacao bevat en er bovenop de chai kruiden nog dingen inzitten zoals gember, kardamom, zwarte peper en korianderblad, die duidelijk te onderscheiden zijn.
Dit is een chocola die ik graag tegen m’n gehemelte houdt en dan laat smelten. Met bijna 35% suiker per 100 gr is dit voor mijn doen veel, maar een klein stukje van deze is al bevredigend genoeg gelukkig (of ik het daarbij kan houden is een ander verhaal haha).