Beschrijving
Oei, wat een gevaarlijk lekkere chocoladereep.
Van de Amerikaanse makers van Fruition Chocolate, meesters van de (donkere) melkchocolade. Altijd zijdezacht, romig, prachtige structuur, heerlijk – wat ons betreft dan.
Hier hebben ze ook wel weer echt iets om te smullen gemaakt: een heerlijke romige melkchocolade (41% cacao) met kleine crunchy stukjes hazelnoot.
Een snufje (echte) vanille, en een nog kleiner snufje zout maken het helemaal af.
Zoals iemand op de site van Fruition als review begint: “For real, quite possibly the best chocolate experience I have ever had”
Natuurlijk – vooral als je van een lekker zoete (maar toch ook niet té zoete) snoepchocolade houdt. Dat klinkt oneerbiedig, bedoelen we zeker niet zo. Het is vol goede ingrediënten, mooie cacao (uit de Dominicaanse Republiek), fijn vol melkpoeder, en goede hazelnoten en vanille – maar tja, een reep die je zo snel oppeuzelt, dat is toch ook wel een snoepreep. Daar is ook niks mis mee. Je moet er niet elke week eentje kopen, dat is alles. Of… gewoon wat extra gaan sporten. Lekker fietsen, of hardlopen, vinden we toch al van harte aangeraden.
Nouja, we hebben zelf ons exemplaar niet in één avond opgegeten, wel in twee.
Er zit wat zout bij, maar in onze ogen mooi subtiel genoeg dat het echt als aanvulling is en de smaken wat extra naar voren brengt in plaats van dat je met echt een flinke zoutsmaak achterblijft.
En de hazelnoten zijn ook goed te proeven, doet (uiteraard) ook wat in de structuur, het is geen reep met een ‘knak’ maar mooi zacht zoals veel gianduja chocolades, maar dan wel met de crunch van de hazelnootjes er bij, wat het geheel extra leuk maakt dankzij het contrast.
Genoeg gezegd – prachtige reep voor hazelnoot liefhebbers of gewoon een fijne zoete (maar niet té zoete) traktatie.
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaobonen, vol melkpoeder, hazelnoten, vanille, zout, zonnebloem-lecitine.
Inhoud 60 gram. Allergie notitie van de makers: bevat noten, melk. Kan sporen van pinda, soja, ei en sesam bevatten.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen