Beschrijving
Als de Canadese chocolademakers van Soma weer iets nieuws hebben wrijven we altijd in onze handen, en hopen dat er een manier is waarop we kunnen zorgen dat het voor ons en onze klanten beschikbaar te maken valt.
Zo ook in dit geval. Soma maakte 5 chocolades die ze ‘uncomplicated and charming’ noemen. Eenvoudig, en charmant.
De simpele combinatie van goede chocolade met hoge kwaliteit ingrediënten. Niets meer, en niets minder.
In dit geval dus vijf melkchocolades, het pakket is ook met pure chocolade beschikbaar.
Nu kennen we Soma ook van hun origine chocolades (de een nog geweldiger dan de ander), de geweldig fruitige fruitchocolades (framboos, mango lassi) en natuurlijk de klassieke ‘old school melk & puur’ – alles bekroond met een heel scala aan awards, tot aan de bekroningen voor beste pure chocolade ter wereld bij de wereldfinale van de International Chocoalte Awards voor Soma Guasare.
In deze reeks dus juist niet zoveel spetterende smaken, maar een oefening in eenvoud. Chocolades waar je niet goed voor hoeft te zitten, maar om even lekker aan te knabbelen, en weg te dromen.
In dit pakket krijg je vijf pure chocolades, allen met 62% cacao. Daarbij zijn de toevoegingen:
- Geroosterde Cacao Nibs
- Slow Roasted Amandel
- Montmorency Kers
- Kokosnoot FlakesÂ
- Slow Roasted Hazelnoot
De gebruikte cacao (38%) komt uit Costa Rica. En uiteraard zijn de toevoegingen net anders dan bij de pure chocolade. Bij elkaar uitgezocht, geproefd en goed bevonden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.